EMLAK NO : BUL

Fiyat : - TL

Yalova Gayrimenkul Fuarında Geri Sayım Başladı

Eklenme Tarihi : 07.08.2015
Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap - Türk Zirvesi 14 – 16 Ağustos tarihleri arasında Yalova Cumhuriyet Meydanı Fuar Alanı'nda gerçekleşecek.
Yalova Gayrimenkul Fuarında Geri Sayım Başladı


Yalova'da gerçekleşecek Yalova Gayrimenkul Fuarı kapsamında, Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi düzenlenecek. Zirve'deTürkiye, Arap coğrafyası ve dünya gayrimenkul sektörüne genel bakış, sektördeki fırsatlar ve sektörün geleceği tartışılacak. Türkiye olmak üzere, AbuDabi, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Fas, Mısır, İran ve Irak'tan gelecek bireysel alıcı, yatırımcı ve acenteler Yalova Gayrimenkul Zirvesi'nde bir araya gelecek.

Farklı ülkelerden bireysel alıcı, yatırımcı ve acenteleri bir araya getiren Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap - Türk zirvesi 14 - 16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. 14-16 Ağustos'da düzenlenecek olan fuarda Yalova'nın Projeleri uluslararası tanıtılacak. Önümüzdeki günlerde konu ile ilgili, Yalova Ticaret Odası ile birlikte, Ttr şirketler gurubu yönetim kurulu başkanı Emre Tatar basın toplantısı düzenleyerek projenin ilk lansmanını yapacak.

Fuar Başkanı Emre Tatar yaptığı açıklamada Düzenlenecek olan fuara 3 günde 15 bin yerli ve yabancı şehir dışından katılımcı bekliyoruz. Aynı tarihlerde zaten Yalova'nın mevcut turist sayısı ile beraber Türkiye'de ses getirecek bir çalışma olacak. Bu doğrultuda Yalovamızın markasını kalitesini tanıtımını en iyi şekilde yapmış olacağız. Fuara katılımcı ülkelerin konsoloslukları ataşeleri ve elçileri davet edildi. Bir çok sürpriz ismin katılacağı fuardaki tek hedefimiz, modernleşen ve gittikçe büyüyen şehrimize doğru yatırımcıları çekmek. Önümüzdeki günlerde yapacağımız basın toplantısı ile tüm hemşehrilerimize projenin tüm detayları ve sürprizlerini paylaşacağız" diye konuştu.
© 2018 copyright

Emlak Cafe Ltd. Şti.