Türkiye'deki Emlak Sektörüne Bomba Gibi Düşen Program PASOR
EMLAK NO : BUL

Fiyat : - TL

Türkiye'deki Emlak Sektörüne Bomba Gibi Düşen Program PASOR

Eklenme Tarihi : 04.11.2015
Türkiye'deki Emlak Sektörüne Bomba Gibi Düşen Program PASOR Arsa Arazi Satışı İle İlgilenen Herkesin Hayatını Kolaylaştırdı.Bütün Emlakçılar PASOR Yazılımını Yazan ve Herkesin Bedava Kullanıma Açan Sn. Muhammed Ali Aydına Teşekkür Ediyoruz.
Türkiye'deki Emlak Sektörüne Bomba Gibi Düşen Program PASOR


Türkiye'deki Emlak Sektörüne Bomba Gibi Düşen arogram PASOR arsa arazi alım ve satımı İle İlgilenen Herkesin Hayatını Kolaylaştırdı. Bütün emlakçılar adına PASOR yazılımını yazan ve herkesin bedava kullanıma açan Sn. Muhammed Ali Aydın'a teşekkür ediyoruz.


Pasor programı hem akıllı cep telefonları, tapletler ve masa üstü bilgisayarlarda kullanmak mümkün. Programın sektöre sağladığı en büyük kolaylık ise ada ve parsel bilgisi ile saniyeler içerisinde google earth üzerinden arsa ve arazileri tespit edip arazinin o anki tapu kadastro bilgilerini, kaç m2 olduğunu arazinin dış kenar toplamının bilgisini ve arsa araziye ait kordinat bilgilerini vermesidir.


Programın yazılımcısı Sn. Muhammed Ali Aydın programın yazılımını her geçen gün daha iyi hale getirmektedir, yazılımını ücretsiz kullanıma açmasına rağmen en güncel versiyon olan Pasor V7 sürümünü kullanıcılarına sunmuştur. Pasor Programının haricinde NetCad programına çözümler sunmaktadır. 


Pasor Arazi Tespit Programını Bu Linktende İndirebilirsiniz.

 

Programın yaptıklarını tek tek yazman gerekirse;


- Parsel sorgu hizmeti kapsamında, Türkiye Geneli Kadastro durum sorgulamaları yapabilirsiniz.
- Ekrandan istediğiniz bir yerin kadasto durumunu görüntüleyip parsele ait bilgileri sorgulayabilirsiniz.
- Elinizdeki mevcut tapu bilgisine göre parselin kadastro durumunu sorgulayabilirsiniz.
- Sorgu sonucunda Parsele ait : İl,İlçe,Mahalle,Pafta,Ada,Parsel,Alan ve Nitelik Bilgilerini öğrenebilirsiniz.
- Parselin şekil ve konumunu görüntüleyebilirsiniz ayrıca sorgu sonuçlarını KML verisi olarak kaydedebilirsiniz.
- Bulunduğunuz konumu ve konum hassasiyetini harita üzerinde görebilirsiniz.
- Programı hem masaüstü hemde android cep telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Not: ( Bu Not Yazılım Sahibinin isteği  Üzerine Eklenmiştir) Pasor programı basit bir program olup , TKGM müdürlüğünün http://parselsorgu.tkgm.gov.tr/ sayfasında halihazırda ücretsiz olarak sunduğu hizmeti yorumlayarak sunmaktadır.

Sorgulamalarda, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün resmi sayfası olanhttps://parselsorgu.tkgm.gov.tr adresindeki ücretsiz sorgu hizmetinden yararlanılmaktadır. Programın çalışması ve sürekliliği sayfada bulunan şartlar ve hizmet koşullarına bağlıdır.

© 2018 copyright

Emlak Cafe Ltd. Şti.